Categories
 


Detailed information:

Okładka

Baśnie Długo i szczęśliwie Tom 21

Author:Willingham, Bill, Sturges Matthew, Buckingham Marc, Leialoha Steve
Title:Baśnie Długo i szczęśliwie Tom 21
Publisher:Egmont 2017
ISBN/EAN:9788328127012
Series:BAŚNIE
Cover:Miękka
Category:Komiks
Price EUR:16.28 €
Price USD:17.95 $
 Temporarily unavailable

 

DESCRIPTION:

Dwudziesty pierwszy tom lubianej serii Billa Willinghama.
Po tym jak Bigby Wilk zostaje zamieniony w posąg ze szkła, w Baśniogrodzie dochodzi do zmiany struktury władzy. Powstają dwie zwalczające się frakcje ? jedną dowodzi Królewna Śnieżka, a drugą ? jej siostra Róża Czerwona. Konflikt przybiera na sile wskutek manipulacji nieoczekiwanego wewnętrznego wroga, który przywraca Bigby?ego do świata żywych, pozbawiając go zarazem resztek człowieczeństwa.
Teraz Wilk, niczym niepowstrzymana maszyna do zabijania, przemierza ulice Nowego Jorku, rozszarpując każdego, kto stanie mu na drodze, i z każdym krokiem zacierając granice pomiędzy światem doczesnym a magią Baśniogrodu.
Róża przygotowuje rycerzy Camelotu do bitwy, a Śnieżka spiskuje, by ocalić swego zaczarowanego męża. To historia, która może zakończyć się tylko tragicznie?
Saga Baśnie zmierza do finału ? nie będzie to jednak zakończenie lekkie i przyjemne. W Długo i szczęśliwie do zgranego zespołu twórców ? Billa Willinghama, Marka Buckinghama, Steve?a Leialohy i Andrew Pepoya ? dołącza plejada utalentowanych gości, m.in. Matthew Sturges, Eric Shanower, Shawn McManus, Jae Lee, Terry Moore, Russ Braun i Chrissie Zullo.

Copyright © by International Publishing Service Sp. z.o.o. (new)

Mazowsze_logo
BMnet - tworzenie oprogramowania - 2004, 2009  Admin login